1 2 3 4 5 6
css slider by WOWSlider.com v8.2

Pomáháme dětským domovům

Robotí vánoce

ZPĚT NA AKTUALITY

Dobrý den, Touto cestou bychom vám chtěli předložit náš charitativní záměr cílený na podporu dětí z dětských domovů v kraji Vysočina formou poskytnutí hardwarového a softwarového vybavení formou daru pro dětský domov, který by vybavení (počítáme tak s celkovou hodnotou 100.000 Kč) vysoutěžil. Pracovní název (zatím jsme nic lepšího nevymysleli) – téma soutěže zní: Robotí Vánoce. Děti z dětských domovů by kolektivně vymyslely a nakreslily příběh (např. jako komix nebo ilustrace k jednoduché povídce) s tématem jak roboti slaví Vánoce. Kritéria pro výběr výherního příběhu:

  • Zapojení kolektivu dětí – někdo vymyslí příběh, napíše, další rozkreslí 50% (max. 15 bodů)
  • Originalita nápadu 30% (max. 9 bodů)
  • Zpracování příběhu a kreseb 20% (max. 6 bodů)

Celkové bodové ohodnocení max. 30 bodů.
Hodnotící komise: Michal Hort a Václav Hanyáš za HTechnologies s.r.o., zástupce rady pro kraj Vysočina pro sociální oblast, zástupce Rádia Vysočina.

Soutěž bude vyhlášena od nejbližšího možného data do 14.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 15.12.2016 v prostorách …
Účastníci budou své příběhy doručovat na adresu: HTechnologies s.r.o., Bohdalov 249, 592 13 Bohdalov.
Na případné dotazy odpoví kontaktní osoba Michal Hort na telefonu nebo na emailu.
Soutěž bychom prostřednictvím Rádia Vysočina chtěli medializovat proto, že bychom chtěli zapojit více podnikatelů a podniků k podpoře dětí – věnujme jim nějaké vybavení nebo pro ně zorganizujme nějakou činnost -pomožme zrekonstruovat př. sociálky nebo kuchyň apod., zkrátka pomáhejme – bylo nám umožněno být úspěšnými (z větší části i kvůli rodinnému zázemí), tak poděkujme pomocí. Toto by mohlo dát podnět nějakému dlouhodobějšímu projektu: „Děkujeme pomocí„, „Pomoc za díky!“nebo podobně.

Info o nás:
HTechnoloies s.r.o. jsme tým mladých fandů do IT technologií a jsme vývojáři software. Nemáme ještě založené vlastní rodiny a v současnosti žijeme prací a budováním firmy a našich kariér. Letos se nám hodně dařilo. Nějaký díl toho, co jsme uměli vydělat, bychom chtěli věnovat znevýhodněným dětem – proto nás napadly dětské domovy, ale nebráníme se rozšíření na jiné organizace podporující děti a mladé od 0 do 18 let.

Děkujeme za případnou spolupráci.
Michal Hort a Vašek Hanyáš


ZPĚT NA AKTUALITY